Hakkımızda

Profilin Özüne Yolculuk

SELÇUK METAL

Alüminyum Profil yaşam tarzı için gösterdiğimiz bu özveri, bizi tercih edenlerle aramızda güçlü bir bağ oluşturdu. Birlikte büyüttüğümüz markanın doğuşuna vesile olduk.

Evet Selçuk Metal'in

Hakkımızda

SELÇUK GRUP PAZARLAMA METAL SAN. TİC. LTD. Şirketi olarak 1990 yılından bu yana metal sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Temel ilkemiz, en yeni teknolojileri kullanarak, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamaya çalışmaktır.40 yılı aşkın süredir edindiğimiz üretim ve hizmet tecrübesi, bilgi ve beceriyi değerli iş ortaklarımız ile paylaşmaktayız.

En belirgin özelliklerimizden birisi kaliteli hizmet anlayışımızdır. Sürekli gelişen pazar ağımız ile müşterilerimizin isteklerine cevap vermekteyiz.Türkiye'nin her noktasına "Doğru Paketleme ve Doğru Taşımacılık" ilkesi ile ürünlerimizi göndermekteyiz.Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip ederek, sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Kalite anlayışımızın yanı sıra, alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve yönetim kadromuz bu sürdürülebilir büyümenin bir parçasıdır.

Üstlenilen taahhütleri ve beklenen kaliteyi her zaman en üst seviyeye çıkarmak her zaman birincil amacımızı oluşturmaktadır. Başarıya giden yolun;disiplinli ve programlı çalışmak,daha iyi olmak için sürekli araştırma yapmak, bahane değil çözüm üretmek ve işimizi severek yapmaktan geçtiğini biliyoruz.

TOPLAM KALİTE YÖNETİMİMİZ
⦁ Müşterilerimizin firmamızdan beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip &çalışmasını destekleyen bir süreç izlemek ve bu süreci sürekli yenileyerek kaliteli hizmete dönüştürmek.

SÜREKLİ İYİLEŞME
⦁ Verdiğimiz hizmeti, önlem alarak, planlayarak, kontrol ederek uygulamak. Kalite uygulamamızı sürekli iyileştirerek gelişen dünya teknolojilerini ve çalışma yöntemlerini sürekli takip ederek, planladığımız faaliyetlerimizi ve hedeflerimizi hayata geçirmek.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
⦁ Müşterilerimizle devamlı temas kurarak yerinde ve zamanında taleplerini gerçekleştirmek. Satış sonrasında ise geniş servis ağımız sayesinde müşterimize en iyi hizmeti sunmaktır.

İLETİŞİM
⦁ Müşterimizle etkin olarak sürekli iletişim halinde olmak. Verilen hizmet ile ilgili sıkıntılarını ya da önerilerini şirketimizle paylaşarak hizmet kalitemizdeki gelişimimize fayda sağlayacağına inanmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız enerji ve geri bildirimler sayesinde sürekli olarak kendimizi yenilemekteyiz.

Selçuk Metal
Mağaza
Store
Yaşama değer katan detaylara sahip Selçuk Metal
kalitesiyle bambaşka bir dünya oluşturun.
WhatsApp